596 324 492
News and announcements

Tenisový turnaj Vozíčkářů

08 November 2021

Od 9.11.20211 do 13.11.2021 bude probíhat na tenisové hale turnaj vozíčkářů, z tohoto důvodů nebude možné hrát badminton a tenis ,Děkujeme za pochopení.

Kontrola všech certifikátů

01 November 2021

Od 1. listopadu 2021 před vstupem kontrola všech certifikátů o bezinfekčnosti Nově bude odpovědný provozovatel, který musí certifikát zkontrolovat Odpovědný je ale i člověk, který se odmítne prokázat. Tento nebude vpuštěn na sportoviště. Potom by byl postižen i tento člověk jako doposud. Pokud je to organizovaná hromadná akce v zamluveném prostoru, nese odpovědnost organizátor akce,“ Pokud by zákazník protestoval, může věc řešit hygiena, případně policie.

Máme otevřeno fitness a kardio zónu, badminton, tenis, squasch, stolní tenis, saunu, pilates

18 May 2021

Požadavky provozovatele pro vstup na sportoviště.
Při vstupu do provozovny je nezbytné se prokázat jedním z těchto dokumentů: - potvrzení o negativním antigenním testu z odběrového místa – platnost 72 hodin od provedení - potvrzení o negativním PCR testu z odběrového místa - platnost 7 dní od provedení - potvrzení o prodělaném onemocnění COVID 19, přičemž od prvního pozitivního testu neuplynulo 180 dní - potvrzení od zaměstnavatele o provedeném testu
- certifikát MZ o prodělaném očkování na COVID 19, přičemž od poslední dávky uběhlo více než 22 dní - u dětí - čestné prohlášení zákonného zástupce dítěte o negativním testu ve škole (provedeném maximálně před 72 hodinami)
Upozornění: SAMOTESTOVÁNÍ není v naší provozovně možné z provozních důvodů.
Upozorňujeme návštěvníky na povinnost mít u sebe jeden z uvedených dokladů pro případnou kontrolní činnost dozorových orgánů. Za plnění vládního nařízení s prokázáním minimálně jednoho z výše uvedených požadavků souvisejících COVID 19 je zodpovědný každý návštěvník samostatně

Prodlužování depozitu

07 April 2021

Dobrý den, Automaticky Vás email může upozornit, že je deposit u konce platnosti ale nyní v této době máme propadnutí depositu zastaveno a budeme jej prodlužovat o jeden rok Děkujeme za přízeň a těšíme se na brzkou viděnou

Ve čtvrtek 3. 12. 2020 otevíráme

01 December 2020

Vážení klienti, ve čtvrtek 3.12. dojde k otevření části našich sportovišť s tím, že na všech vnitřních sportovištích je nutné mít ochranu úst, dodržovat 2 metrové rozestupy, používat dezinfekce, dbát na zvýšené hygienické podmínky, a to až do odvolání. OTEVŘENO: - fitness - omezená kapacita 15 osob - tenisová hala - badminton, squash, stolní tenis a tenis - ledová plocha Zatím zůstává ZAVŘENO: - sport studio - lekce pilates, kurzy SPS Systém - zdravá páteř, kurzy diastáza (z důvodu nutnosti mít roušku při cvičení - zdravotně nevyhovující) - sauna (dle výpočtu plochy vychází na saunu 1 osoba, což je pro nás neekonomické)

ZAVÍRÁME TENISOVOU HALU

08 October 2020

Vážení klienti od půlnoci 9.10.2020 zavíráme veškerá naše sportoviště,
fitness, tenis, badminton, squasch, stolní tenis, pilates a sm systém
Jsme v tom spolu všichni :-)

Tenisová hala

05 October 2020

Vážení klienti, Po dobu nouzového stavu, který platí od 5.10.2020 rušíme: a) veřejné bruslení, b) bruslení pro organizované skupiny, které nejsou zaštíceny svazem. Dále dochází k omezení počtu cvičících klientů ve Sport studiu na 10 osob. O dalších případných změnách Vás budeme průběžně informovat podle toho, jak se bude situace dál vyvíjet.

Odstávka teplé vody

26 June 2020

Upozorňujeme klienty,
na odstávku teplé vody v Karviné z důvodu letních oprav firmou Veolia,
která potrvá od 13.7.- do 25.7.2020
I my děkujeme za pochopení

UZAVŘENÍ TENISOVÉ HALY

12 March 2020

V souvislosti s vyhlášením STAVU NOUZE v České republice se zavírají všechna sportoviště společnosti STARS Karviná s.r.o., a to od PÁTKU 13.3.2020 do odvolání.
O dalším postupu Vás budeme informovat, sledujte naše webové stránky a facebook. Děkujeme za pochopení.

Zrušení Badmintonového turnaje

10 March 2020

Vláda zakazuje všechny sportovní akce nad 100 lidí a tudíž se ruší Mezinárodní badmintonový turnaj.

Load older news